Hlasování pro prestižní soutěž krásy Miss Right 2024 je nyní otevřeno! Tato vzrušující událost dává možnost každému hlasovat online za svou oblíbenou soutěžící. Hlasovat můžete přímo na oficiálních webových stránkách soutěže.

Jak Hlasovat?

Proces hlasování je jednoduchý a přístupný. Stačí jít na web soutěže, prohlédnout si profily jednotlivých soutěžících a vybrat si tu, která podle vás zaslouží titul Miss Right 2024. Každý návštěvník stránky má možnost poslat více hlasů.

3 Soutěžící s Nejvíce Hlasy Postoupí do Finále automaticky

Zápolení bude intenzivní, protože pouze dívky s nejvíce hlasy postoupí do finálového kola soutěže. Finále se bude konat v malebném italském městě Livigno v dubnu tohoto roku. Finálové kolo slibuje být galavečerem plným krásy, elegance a talentu.

Nejen Krása, ale i Talent a Inteligence

Miss Right 2024 není jen soutěží o kráse. Důraz je kladen také na talent, inteligenci a schopnosti jednotlivých soutěžících. Finálové kolo zahrnuje různé segmenty, včetně show a otázek porotců, což dává soutěžícím příležitost ukázat své mnohostranné schopnosti.

Podpořte svou Favoritku!

Nezapomeňte podpořit svou favoritku hlasováním a sledujte, jak se její cesta soutěží odvíjí až k finálovému večeru v Livignu. Vaše podpora může pomoci rozhodnout, kdo se stane další Miss Right.